info@therc.ir 02188904220 , 02188901151
آرشیو اخبار و اطلاعات

آرشیو اخبار و اطلاعات

افتتاح مرکز قم با حضور ریاست محترم موسسه عالی علمی-کاربردی صنعت آب و برق

افتتاح واحد آموزشی قم

به گزارش روابط عمومی موسسه  مرکز آموزشی قم وابسته به مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی تهران در تاریخ ۲۳/۰۷/۱۳۹۷در محل ساختمان شورای شهر قم افتتاح شد. مراسم افتتاحیه این مرکز با حضور آقای دکتر توکلی رئیس موسسه، آقای دکتر اکبرزاده رئیس مجتمع تهران، آقای علیزاده معاون مالی و پشتیبانی موسسه وهمچنین مدیران عامل و مسئولین شرکت های صنعت آب و برق استان قم برگزار گردید.

در آئین افتتاحیه این مرکز دکتر اکبر زاده رئیس مجتمع تهران ضمن خوش آمدگویی و تشکر از حضور مدیران صنعت آب و برق استان قم آقای مهندس حسن پور را به عنوان رئیس این مرکز آموزشی معرفی نمود و  افتتاح این مرکز را پاسخی به نیاز شرکت های وابسته به صنعت آب و برق استان قم عنوان نمود و ارتقاء سطح علمی و عملی کارکنان شرکت ها را از اولویت های این مرکز برشمرد. در ادامه  این جلسه آقای دکتر توکلی ضمن یادآوری اهمیت  اجرای آموزش های تخصصی و ضمن خدمت نیروی انسانی فعالیت های آموزشی مجتمع تهران را درخور تقدیر دانسته و براهمیت و ضرورت استقرار دوره های آموزشی و تخصصی در این شهر مقدس تاکید نمود .ایشان  همچنین صرفه و صلاح اقتصادی و کاهش تردد و ماموریت کارکنان جهت گذراندن دوره های آموزشی به استان های دیگر را از مزایای تأسیس این مرکز عنوان نمود. در پایان جلسه نیز مدیران مدعو استانی مراتب تقدیرو تشکر خود را از حمایت های ریاست محترم موسسه در راه اندازی این مرکز ابراز داشته و متقابلاً نفش سازنده مدیران شرکت های آب و برق استان در توسعه این مرکز مورد تقدیر و تشکر مسئولین موسسه قرار گرفت .

مهلت ثبت نام در آزمون استخدامی واحد زنجان تا ۲۳ مهر تمدید شد

ثبت نام در آزمون استخدامی واحد زنجان تا ۲۳ مهر تمدید شد

آزمون شرکت های مهندسی مهساب آرتا نیرو و سپهر ساعی انتظام زنجان در راستای تکمیل کادر نیروی انسانی مورد نیاز ، جهت قرارداد های بهره برداری پستهای فشار  قوی، شروع ثبت نام از تاریخ ۱۴ مهر ماهلغایت ۲۳ مهر  و تاریخ آزمون ۲۷ مهر ماه سال جاری برگزار خواهد شد. جهت ثبت نام و اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

نشست هم اندیشی فعالان نمک زدایی در حاشیه چهاردهمین نمایشگاه بین المللی صنعت آب و تأسیسات آب و فاضلاب

نشست هم اندیشی فعالان نمک زدایی در حاشیه چهاردهمین نمایشگاه بین المللی صنعت آب و تأسیسات آب و فاضلاب برگزار شد. دکتر عباس اکبرزاده مجری نقشه راه نمک زدایی و نقشه راه روش های نوین تصفیه فاضلاب کشور در سخنان خود در این نشست ضمن اشاره به فعالیت های انجام گرفته در این خصوص عنوان کرد استفاده از آبهای غیر متعارف امروزه دیگر یک انتخاب نیست بلکه یک اجبار می باشد. رئیس مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی تهران در ادامه بر لزوم انتقال تکنولوژی بر اساس متدولوژی های علمی در دنیا تاکید نمود و یکی از مهمترین مشکلات پیش روی شرکتهای دانش بنیان را عدم وجود زیر ساختهای قانونی و اقتصادی کافی برای انتقال تکنولوژی معرفی نمود. عضو هیات علمی موسسه تحقیقات آب که خود از موسسین یک شرکت دانش بنیان نیز می باشد در پایان افزود: بسیاری از شرکت های دانش بنیان نیازی به حمایت مالی ندارند و تنها خواسته آنها برای ادامه کار ثبات اقتصادی و ارتقاء مکانیسم های بازار توسط دولت با هدف تضمین سرمایه گذاری های داخلی و خارجی می باشند.

مراسم تکریم و معارفه مدیران مالی مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی تهران

مراسم تکریم و معارفه مدیران مالی مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی تهران برگزار شد.

در این مراسم از زحمات سرکار خانم آزادی در مدت تصدی مدیریت مالی مجتمع تهران توسط رئیس این  مجتمع جناب آقای دکتر اکبرزاده تقدیر و تشکر بعمل آمد در ادامه مراسم جناب آقای علیزاده معاون محترم مالی و پشتیبانی موسسه نیز از مساعی خانم آزادی تقدیر نمودند و جناب آقای نیکزاد را بعنوان مدیر جدید مالی معرفی نمودند و در پایان مراسم نیز تقدیرنامه و هدیه ای برسم یاد بود به مدیر مالی پیشین مجتمع تقدیم گردید و حکم انتصاب آقای نیکزاد نیز به ایشان اهدا شد. تاریخ خبر: ۱۳۹۷/۰۷/۰۸

سمینار تخصصی منابع آب غیر متعارف، چالش ها و فرصت ها

سمینار تخصصی منابع آب غیر متعارف، چالش ها و فرصت ها توسط مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی تهران و با حمایت و همکاری شرکتهای مهندسی آب و فاضلاب کشور و شرکت مدیریت منابع آب ایران در روز سه شنبه مورخ ۲۰ شهریور ماه ۱۳۹۷ در سالن شهید عباسپور شرکت مدیریت منابع آب ایران برگزار گردید. دکتر اکبرزاده دبیر علمی سمینار در مراسم افتتاحیه این سمینار لزوم پرداختن به جنبه های مختلف منابع آب و مصارف آب غیر متعارف بویژه در شرایط فعلی و آتی کشور را مورد تاکید قرارداد، همچنین دکتر توکلی رئیس موسسه علمی کاربردی صنعت آب و برق و دکتر سیاحی از دیگر سخنرانان مراسم افتتاحیه بودند که اهمیت مدیریت منابع آب غیر متعارف را بعنوان راهکاری استراتژیک برای سالهای پیش رو در بخش آب کشور بصورت مبسوط تشریح نمودند. در این سمینار علمی تخصصی موضوعات مختلفی مانند کاربرد غشاها در استفاده مجدد از پساب توسط آقای دکتر رضا یگانی ، آب های ژرف تجدیدپذیر توسط آقای دکتر مجتبی نوری ، سیستم های حرارتی خورشیدی (CSP) در تامین آن توسط خانم دکتر شیوا گرجیان ، مدیریت پساب نمک زدایی از طریق فناوری ZLD توسط آقای دکتر عباس اکبرزاده و بازیافت آب از فاضلاب ، سلامت و محیط زیست توسط دکتر مهدی هادی ارئه گردید. گفتنی است متخصصین صنعت آب و فاضلاب از شرکت های آب منطقه ای ، آب و فاضلاب شهری و روستایی و شرکت های وابسته از سراسر کشور در این رویداد علمی مشارکت نموده و به بحث و تبادل نظر پرداختند . تاریخ خبر: ۲۱/۰۶/۱۳۹۷

تجلیل از دکتر عباس اکبرزاده ریاست محترم مجتمع

تجلیل از دکتر عباس اکبرزاده ریاست محترم مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی تهران:
دکتر داود توکلی ریاست محترم موسسه عالی آموزشی صنعت آب و برق از آقای دکتر اکبرزاده به خاطر تلاش های مفیدشان در دوره تصدی ایشان به عنوان معاون آموزشی موسسه عالی آموزشی و پژوهشی تهران تقدیر نمودند.
در این مراسم آقای دکتر ریاحی به عنوان معاونت آموزشی موسسه معرفی گریدند.

گردهمایی آموزشی کیفیت دوره های آموزشی تخصصی و مدیریتی مجموعه تهران

گردهمایی آموزشی مرداد ماه ۹۷ با هدف بررسی کیفیت دوره های آموزشی تخصصی و مدیریتی در مجموعه عالی آموزشی و پژوهشی تهران و واحد های زیر مجموعه ( البرز، زنجان و قم) در روز دوشنبه مورخ ۲۹ مرداد در سالن همایش مجتمع مهرشهر کرج برگذار گردید.

تاریخ خبر ۱۳۹۷/۰۵/۳۰

استخدام موسسه آموزش عالی علمی کاربردی صنعت آب و برق همزمان با چهارمین آزمون دستگاه های اجرایی

استخدامی جدید موسسه آموزش عالی علمی کاربردی صنعت آب و برق همزمان با چهارمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور در سال ۱۳۹۶ انجام خواهد شد.به گزارش روابط عمومی موسسه آموزش عالی علمی کاربردی صنعت آب و برق ، در چهارمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر برای دستگاه های مختلف اجرائی، موسسه آموزش عالی علمی کاربردی صنعت آب و برق اقدام به استخدام ۶۰ نفر از فارغ التحصیلان کارشناس ارشد و بالاترمی نماید.ثبت نام آزمون مذکور از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org از تاریخ ۱۳۹۶/۳/۲۹ لغایت ۱۳۹۶/۴/۵انجام می پذیرد.شرایط ثبت‌نام، شغل و محل مورد تقاضا، ظرفیت‌های استخدامی به تفکیک واحدهای استانی و جنسیت مورد تقاضا، سن و شرایط عمومی و اختصاصی هریک از مجتمع ها و مراکز آموزشی و سایر اطلاعات مورد نیاز و همچنین تاریخ برگزاری چهارمین آزمون مشترک فراگیر در دفترچه راهنمای ثبت نام که همزمان با ثبت نام در سایت اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار دارد.

چهارمین نشست شورای هماهنگی موسسه

چهارمین نشست شورای هماهنگی موسسه با حضور معاون وزیر در امور تحقیقات و منابع انسانی در پانزدهم شهریور ماه در دفتر آموزشی البرز برگزار گردید.