info@therc.ir 02188904220 , 02188901151
اخبار و اطلاعات

بررسی راهکارهای توسعه روابط آموزشی

در نشست‌های مشترک موسسه و شرکت‌های صنعت آب و برق در زنجان

توسعه روابط و مناسبات آموزشی بین موسسه آموزشهای تخصصی صنعت آب و برق و شرکت برق منطقه‌ای زنجان، مرکز بین‌المللی آموزشهای تخصصی مدیریت شبکه و شرکت آب و فاضلاب زنجان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در جلسات مشترکی که با حضور دکتر بانان (رئیس موسسه)، دکتر اکبرزاده (رئیس مجتمع تهران) و مهندس اله‌مرادی (مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای زنجان)، دکتر خلخالی (مسئول مرکز بین المللی آموزشهای تخصصی مدیرت شبکه)، مهندس حسینی (معاون منابع انسانی شرکت آب و فاضلاب زنجان) برگزار شد، بر ارتقای کیفی آموزش‌ها تاکید شد. همچنین برای تسهیل در پرداخت مطالبات موسسه، تمهیداتی در نظر گرفته شد.

به گزارش روابط عمومی مجتمع عالی تهران، مدیران آموزشی و مالی دو طرف نیز که در این سفر حضور داشتند، در باره مسائل گوناگون تبادل نظر کردند.

برگزاری بیست و چهارمین نشست تخصصی ارائه دستاوردهای پژوهشی

بیست و چهارمین نشست تخصصی ارائه دستاوردهای پژوهشی توسط شرکت مدیریت منابع آب ایران برگزار شد.

در این نشست تخصصی، که در سوم دی ماه در محل سالن شهید عباسپور این شرکت برگزار شد، دکتر ضرغامی (مشاور معاون آب و آبفای وزارت نیرو)، به بیان سیاست های وزارت نیرو در راستای هماهنگی آب و محیط زیست پرداخت و سایر سخنرانان نیز مهمترین دستاوردهای پژوهشی خود را در خصوص آلودگی آب توسط میکروپلاستیک ها، جوانب زیست محیطی آب شیرین کن ها و موضوع آلاینده های نوظهور در آب ارائه کردند.

روابط عمومی مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی تهران اعلام کرد، پنل علمی این نشست یک روزه را نیز دکتر عباس اکبرزاده (رئیس مجتمع)،  دکتر بهرام طاهری (رئیس مرکز HSE و نکسوس بنیاد دانشگاه امیرکبیر)، دکتر زهره قائمی (رئیس دپارتمان محیط زیست شرکت مهاب قدس) و دکتر محسن اسلامی زاده (از شرکت آب منطقه ای تهران) به عهده داشتند.

.

برگزاری پنل تخصصی

استفاده از آب خاکستری در محیط‌های شهری

پنل تخصصی «استفاده از آب خاکستری در محیط‌های شهری» در «دومین همایش ملی مدیریت مصرف آب با رویکرد کاهش هدررفت و بازیافت»، با حضور اساتید و کارشناسان حوزه‌های مربوطه در روز چهارشنبه ۲۰ آذرماه در تالار علامه امینی دانشگاه تهران برگزار شد.

در این پنل تخصصی که با حضور دکتر عباس اکبرزاده (عضو هیات علمی موسسه تحقیقات آب و رئیس مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی تهران) به عنوان رئیس و همچنین دکتر بنفشه زهرایی (عضو هیات علمی دانشگاه تهران و مدیر کل دفتر مدیریت مصرف و ارتقای بهره‌وری آب و آبفا وزارت نیرو)، دکتر محمدحسین صراف زاده (عضو هیات علمی دانشگاه تهران و رئیس کرسی یونسکو در بازیافت آب)، آقای مهندس احمدرضا طاهری اصل (عضو گروه تاسیسات شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان)، مهندس علی اصغر جهانی (نماینده شرکت مدیریت منابع آب ایران) و مهندس جمالی (نماینده مهندسین مشاور) به عنوان اعضای پنل برگزار شد، به بحث و گفتگو در خصوص الزامات، چالش‌ها و راهکارهای استفاده از آب خاکستری با محوریت فضاها و ساختمان‌های شهری پرداخته شد.

در ابتدا دکتر اکبرزاده ضمن ارائه کوتاهی در خصوص تعاریف و کاربردهای آب خاکستری، به بیان قوانین و مقررات موجود کشور در این زمینه و تجربیات جهانی استفاده از آب خاکستری در مناطق شهری پرداخته و سپس سایر اعضای پنل نیز نظرات و تجربیات خود را مطرح نمودند. در ادامه نیز بحث با حضور اساتید و کارشناسان حاضر در سالن ادامه یافت و نهایتاً جمع بندی نظرات به شرح زیر انجام گرفت:

– با وجود قرار گرفتن کشور در بحران کم آبی، موضوع استفاده از آب خاکستری یک استراتژی مهم در مدیریت مصرف آب می باشد.

– قوانین مصوب در زمینه بازچرخانی و استفاده مجدد از آب خاکستری هنوز بصورت آئین‌نامه‌های اجرایی درنیامده و لذا مشارکت کلیه ذی‌نفعان در تهیه و اجرای دستورالعمل‌های مربوطه مورد تاکید قرار گرفت. همچنین پیشنهاد شد مشوق‌هایی در قالب تسهیلات و خدمات برای ساختمانهای پیشگام در استفاده از آب خاکستری در نظر گرفته شود.

– در خصوص چالش های فنی و بهداشتی استفاده از آب خاکستری در ساختمان ها و محیطهای شهری می بایست بررسی های بیشتری به عمل آید.

– اولویت استفاده از آب خاکستری در ابتدا بهتر است در ساختمانهای ادارات و ارگان های دولتی باشد.

– همچنین لزوم پرداختن جدی تر به بحث آموزش و پژوهش در زمینه استفاده از آب خاکستری مورد تاکید برخی از حضار بود.

دومین همایش ملی

مدیریت مصرف آب،کاهش هدررفت و بازیافت

«دومین همایش ملی مدیریت مصرف آب با رویکرد کاهش هدررفت و بازیافت» توسط دانشکده مهندسی شیمی دانشگاه تهران و با همکاری انجمن آب و فاضلاب ایران ، ۱۹ الی ۲۱ آذرماه سال جاری برگزار خواهد شد. هدف اصلی این همایش، فراهم نمودن بستری جهت توسعه همکاری‌های علمی در میان بخش‌های مختلف آموزشی، پژوهشی، صنعتی و مدیریتی کشور در حوزه آب و فاضلاب و همچنین تبادل نظر بین متخصصان و صاحب‌نظران حوزه هدررفت و بازیافت آب کشور است. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید اینجا کلیک کنید.

گفتنی است دکتر عباس اکبرزاده (رئیس مجتمع) علاوه بر عضویت در کمیته علمی، به عنوان رئیس پنل تخصصی با عنوان «استفاده از آب خاکستری در محیط های شهری» در این همایش حضور خواهد داشت.

به مناسبت هفته کتاب اتفاق افتاد

تقدیر سرپرست موسسه از مولفان کتاب مدیریت کیفیت منابع آب

به گزارش روابط عمومی مجتمع عالی آموزشی وپژوهشی تهران، دکتر خلیل بانان علی عباسی، سرپرست موسسه، از دکتر عباس اکبرزاده، رییس مجتمع تهران ودکتر مریم ابارشی، کارشناس گروه آموزشی آب و محیط زیست به خاطر تألیف کتاب جدید، تقدیر کرد. در بخشی از این تقدیر نامه آمده است:

«‌همت بلندتان در انفاق علم ودانش که تجلی بخش فاخرترین جلوه‌های حضور در عرصه مشارکت جمعی است را ارج نهاده وسپاس خویش را به خاطر تألیف کتاب مدیریت کیفیت آب نثارتان می کنیم».

در این کتاب، ضمن معرفی منابع آلاینده آب و بحث جامع مدیریت کیفیت آب، کاهش کیفیت آب در مصارف مختلف مورد ارزیابی قرار گرفته و راهکارهای عملی مؤثر برای کنترل و کاهش کیفی منابع آب ارائه شده است.

این مجموعه می‌تواند، مورد استفاده پژوهشگران، متخصصان، مدیران وکارشناسان حوزه مهندسی و مدیریت منابع آب، محیط زیست، آب و فاضلاب، همچنین، مدرسان ودانشجویان رشته‌های مهندسی ومدیریت محیط‌زیست، عمران، منابع آب، بهداشت محیط و آب و فاضلاب قرار گیرد.

دکتر اکبر زاده پیش از این نیز کتاب های «ارتقا و بهسازی تصفیه خانه های آب و فاضلاب» و «تصفیه فاضلاب صنعتی» را منتشر کرده است.

نشست کارگروه مدیران دفاتر هیئت مدیره شرکت­های توزیع

در روز دوشنبه ۱۴ مرداد سال ۹۸ جلسه ای با حضور مدیران دفاتر هیئت مدیره شرکت های توزیع در محل مرکز البرز برگزار گردید.

در این جلسه آقای مهندس محجوب، رئیس دفتر البرز ضمن عرض خیرمقدم و خوش آمدگویی از حضور مدیران محترم تشکر نمودند. در ادامه آقای مهندس هاشمی، دبیر انجمن صنفی کارفرمایی شرکت های توزیع برق، ضمن تشریح اهمیت کارمدیران و تاکید بر لزوم آموزش مدیران دفاتر هیئت مدیره، اهداف کارگروه مذکور را برنامه ریزی جهت ارائه آموزش مستمر، نظارت بر کیفیت و تدوین دستورالعمل های مرتبط اعلام نمودند.

برگزاری دوره تخصصی ایمنی و بهداشت کار با مجوز وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

 

در پی تفاهم نامه ای که با مرکز تحقیقات و تعلیمات حفاظت فنی و بهداشت کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی  جهت برگزاری دوره های ایمنی و بهداشت منعقد گردیده است، اولین دوره ایمنی و بهداشت کار ویژه کارگران در تاریخ ۳۱ خردادماه در مجتمع تهران برگزار گردید.

مذاکره با اداره نوسازی، توسعه و  تجهیز مدارس استان در راستای توسعه مدیریت سبز

پیرو مذاکرات انجام شده با وزارت آموزش و پرورش و در راستای توسعه مدیریت سبز جلسات متعددی با اداره نوسازی، توسعه و  تجهیز مدارس استان تهران برگزار شده و مقرر گردید فاز اول تفاهم نامه -فاز آموزش متخصصین- در تابستان امسال اجرا گردد.

 فرهنگ سازی و آموزش دانش‌آموزان و معلمان گام مهمی در دستیابی به اهداف مدیریت سبز در مدارس می باشد و بدیهی است نقش بسزایی در کاهش اتلاف انرژی و استفاده بهینه از انرژی در  سطح کشور خواهد داشت.

آشنایی با ظرفیت های تخصصی آموزشی مجتمع تهران در دیدار با مدیر کل آموزش استانداری تهران

 

 در راستای توسعه ارائه خدمات آموزشی تخصصی به سایر دستگاه ها و  به کارگیری بهینه ظرفیت های موجود مجتمع تهران، مذاکراتی با مدیر کل آموزش استانداری تهران صورت پذیرفت. بر این اساس آموزش تخصصی حوزه های مورد نیاز شهرداری های تهران، در حال پیگیری  و انجام می باشد.

برگزاری دوره های تخصصی ایمنی و بهداشت کار با مجوز وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

به استحضار می رساند مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی تهران -موسسه آموزش عالی علمی کاربردی صنعت آب و برق- با بیش از  ۳۵ سال سابقه برگزاری دوره های آموزشی تخصصی و دارا بودن مجوز از مرکز تحقیقات و تعلیمات حفاظت فنی و بهداشت کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، ضمن برگزاری دوره های آموزشی مصوب وزارت نیرو در نظر دارد دوره های تخصصی ذیل را برگزار نماید.

علاقمندان جهت اطلاع از شرایط و پیش ثبت نام دوره های مذکور می توانند اینجا کلیک نمایند.

عنوان دوره

ساعت آموزشی

زمان برگزاری

ایمنی عمومی (ویژه مسئولین ایمنی کارگاه ها)

۴۰ ساعت

۱۳۹۸/۳/۲۵ لغایت ۱۳۹۸/۳/۲۹

ایمنی و بهداشت کار برای  کارگران تحت پوشش پیمانکاری

۸ ساعت

۱۳۹۸/۴/۱

ایمنی و بهداشت کار برای کارفرمایان و صاحبان کار  پیمانکاری

۲۰ ساعت

۱۳۹۸/۴/۲ لغایت ۱۳۹۸/۴/۴

شناسایی خطرات و ارزیابی ریسک (ویژه مسئولین ایمنی کارگاه ها)

۱۶ ساعت

۱۳۹۸/۴/۱۰ لغایت ۱۳۹۸/۴/۱۱

نشست بررسی عملکرد آموزشی سال ۹۷ مجتمع تهران و برنامه ریزی برگزاری بهینه دوره های سال ۹۸ برگزار گردید.

روز چهارشنبه مورخ ۱۳۹۸/۲/۱۱ جلسه ای با حضور مدیران و کارشناسان آموزش شرکت های آب و فاضلاب استان تهران و مجموعه مدیریت مجتمع تهران در محل سالن آمفی تئاتر ساختمان شماره ۲ مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی تهران برگزار گردید.

در این جلسه ضمن قدردانی از همکاری های صورت گرفته، برگزاری بهینه دوره های آموزشی مورد بررسی و تجزیه و تحلیل قرار گرفت و مدیران و مسئولین آموزشی شرکت ها نظرات ارزنده خود را به منظور بهینه سازی فرآیند آموزشی در سال ۹۸ ارائه نمودند.

نشست صمیمانه همکاران مجتمع در پایان سال ۱۳۹۷

در روز چهارشنبه ۲۲/۱۲/۱۳۹۷ نشست صمیمانه ای با حضور رئیس مجتمع و همکاران گرامی برگزار گردید.

دکتر اکبرزاده ریاست مجتمع ضمن تبریک سال نو پیش رو، برای همکاران محترم و خانواده های ایشان آرزوی سالی خوب همراه با سلامتی و آرامش داشتند و از زحمات یک ساله ایشان در پیشبرد اهداف عالی مجتمع صمیمانه قدردانی نمودند.

در ادامه همکاران محترم نیز ضمن بیان نقطه نظرات خود سال جدید را تبریک گفتند.

تجهیز و بازآرایی نمازخانه مجتمع

درراستای ارج نهادن به فریضه الهی نماز ، همزمان با ماه پربرکت رجب نمازخانه مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی تهران جهت استفاده همکاران محترم و دانشجویان عزیز تجهیز و بازآرایی شد.

میزگرد نقد و بررسی گزارش طرح “منابع آب جایگزین در ساختمان ها”

میزگرد نقد و بررسی گزارش طرح “منابع آب جایگزین در ساختمان ها” با حضور مشاور طرح، کمیته تخصصی بازیافت آب انجمن آب و فاضلاب ایران و صاحبنظران در روز سه شنبه مورخ ۱۴ اسفند ۱۳۹۷ با همکاری کرسی یونسکو در بازیافت آب دانشگاه تهران و انجمن آب و فاضلاب ایران در دانشکده فنی دانشگاه تهران برگزار گردید.

در این میزگرد دکتر اکبرزاده ریاست مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی تهران نیز با استناد به مطالعات انجام گرفته در نقشه راه روش های نوین تصفیه فاضلاب مطالبی را پیرامون نقد گزارش مذکور عنوان نموده و استفاده از آب خاکستری را مشروط به لحاظ نمودن جمیع موارد و استانداردهای بهداشتی، زیست محیطی و … از اقدامات قابل استفاده در مدیریت مصرف آب به ویژه در ساختمان های بلندمرتبه و مجتمع های مسکونی برشمرد.

برگزاری نشست صمیمانه به مناسب ولادت حضرت زهرا (س) و گرامیداشت روز زن

به منظور گرامیداشت ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و تقدیر از مقام شامخ مادر و زن، نشست صمیمانه ای در روز سه شنبه ۷/۱۲/۱۳۹۷ با حضور ریاست محترم مجتمع، مدیر محترم آموزش، مدیران محترم گروه های تخصصی مهندسی آب و برق و بانوان محترم مجتمع برگزار گردید.

جناب آقای دکتر اکبرزاده ریئس مجتمع، پس از عرض تبریک ولادت با سعادت حضرت زهرا(س) و روز زن، از زحمات بانوان محترم مجتمع قدردانی نمودند. ایشان در سخنان خود آن حضرت را الگوی تمام زنان دانسته  و خیر و برکت، سلامتی و موفقیت روزافزون برای همکاران محترم مسئلت نمودند.

در ادامه هر کدام از همکاران ضمن تبریک این مناسبت فرخنده نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کردند.

در پایان جلسه نیز از همکاران محترم با اهدای لوح تقدیر و هدیه ای به رسم یادبود، تقدیر به عمل آمد.

افتتاح مرکز تخصصی آموزش های HSE، پدافند غیر عامل و مدیریت بحران

مراسم افتتاحیه مرکز تخصصی آموزش های HSE، پدافند غیر عامل و مدیریت بحران در روز یکشنبه ۲۳ دی ماه در محل مرکز آموزشی البرز وابسته به مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی تهران برگزار گردید.

مراسم افتتاحیه با حضور جناب آقای مهندس مهاجری معاون محترم تحقیقات و منابع انسانی وزارت نیرو، جناب آقای دکتر توکلی رئیس موسسه علمی کاربردی صنعت آب و برق، جناب آقای اکبرپور معاون محترم امور آمادگی و مقابله سازمان مدیریت بحران کشور به همراه جمعی از مدیران عامل شرکت های آب، آب و فاضلاب و برق تهران و البرز، مدیران HSE شرکت های مذکور و جمعی از اساتید و متحصصین این حوزه برگزار گردید.

در مراسم افتتاحیه این مرکز دکتر اکبر زاده رئیس مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی تهران ضمن خوش آمدگویی و تشکر از حضور میهمانان در تبیین اهداف این مرکز تصریح نمودند که در راستای اجرای برنامه های کلان کشور و همسو با سیاست ها و خط مشی های وزارت نیرو ارائه خدمات آموزشی و پژوهشی در سه حوزه HSE، پدافند غیر عامل و مدیریت بحران در سطح کشور و منطقه برعهده این مرکز می باشد و امید است با مدیریت صحیح، استفاده از اساتید برجسته، هم افزایی و بهره‌گیری مناسب از ظرفیت‌های علمی و حرفه‌ای موجود، خدمات مذکور در بالاترین سطح ممکن ارائه گردد.

در ادامه  این جلسه آقای دکتر طاهری مشاور محترم HSE معاونت آب و آبفا وزارت نیرو، جناب آقای اکبرپور معاون محترم امور آمادگی و مقابله سازمان مدیریت بحران به تشریح نقطه نظرات علمی و عملی پیرامون موضوع این مرکز پرداختند. سخنران پایانی  جناب آقای مهندس مهاجری معاون محترم تحقیقات و منابع انسانی وزارت نیرو بودند که در بخشی از سخنان خود بر رویکرد تخصصی نمودن مراکز آموزشی و پژوهشی وزارت نیرو و استفاده بهینه از ظرفیت های موجود تاکید نمودند.

در ادامه مراسم تفاهم نامه با مرکز HSE و نکسوس بنیاد دانشگاه صنعتی امیرکبیر به امضای نمایندگان طرفین رسید و از مجله علمی پژوهشی شهر ایمن نیز رونمایی به عمل آمد.

سپس با حضور جناب آقای مهندس مهاجری افتتاح دفتر آموزش مرکز صورت پذیرفت. در حاشیه مراسم نیز از کارگاه در حال برگزاری ISO 45001:2018 و غرفه های جانبی مراسم (شرکت های تجهیزات آزمایشگاهی، شرکت های تجهیزات حفاظت فردی و بانک کتاب های تخصصی مرکز) بازدید به عمل آمد.

کارنامه آزمون استخدامی شرکت های میلاد شیرین بهار، نیرو مهار پارسه و آذر سنبل ایرانیان

جهت دریافت کارنامه آزمون استخدامی شرکت های میلاد شیرین بهار، نیرو مهار پارسه و آذر سنبل ایرانیان اینجا کلیک نمایید.

دریافت کارنامه آزمون استخدامی شرکت‌ آب، خاک، هستی

جهت دریافت کارنامه آزمون استخدامی شرکت‌ آب، خاک، هستی “از شرکت های پیمانکاری طرف قرارداد شرکت توزیع نیروی برق استان البرز” اینجا کلیک نمایید.

دوره های آموزشی شایستگی های تخصصی مدیران صنعت برق کشور افتتاح گردید

مراسم افتتاحیه دوره های آموزشی مرتبط با شایستگی مدیران صنعت برق کشور در روز سه شنبه ۲۷ آذرماه در محل مرکز آموزشی البرز وابسته به مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی تهران برگزار گردید.

در شروع این مراسم که با حضور جمعی از مدیران صنعت برق کشور و تنی چند از مدیران ستادی و اجرایی آموزش وزارت نیرو برگزار گردید،دکتر اکبرزاده رئیس مجتمع تهران ضمن تشکر از دست اندرکاران طراحی و اجرای دور های مذکور، لزوم برگزاری دوره های آموزشی شایستگی های تخصصی را در قالب بسته های آموزشی  مدیران مورد تاکید قرار داد. سپس دکتر توکلی رئیس موسسه علمی کاربردی صنعت آب و برق، دکتر دهقانی  مدیر کل دفتر توسعه  شرکت توانیر و دکتر ملکی نیا معاون دفتر آموزش، تحقیقات و فناوری وزارت نیرو به بیان نقطه نظرات خود پیرامون ابعاد مختلف برگزاری دوره های مذکور پرد اختند.

گفتنی است پس از برگزاری مراسم افتتاحیه، جلسه ای ویژه با حضور مدیران مراکز تخصصی موسسه و مدیران آموزشی شرکت توانیر با هدف بسط و ارتقاء سطح همکاری و بهینه سازی برگزاری دوره ها برگزار گردید.

برگزاری اولین جلسه کارگروه مرکز تخصصی (HSE،پدافند غیر عامل و مدیریت بحران)

اولین جلسه کارگروه مرکز تخصصی (HSE،پدافند غیر عامل و مدیریت بحران) در روز دوشنبه مورخ ۱۳۹۷/۹/۱۹ با حضور جمعی از متخصصین برجسته این حوزه تشکیل گردید.

دکتر اکبرزاده رئیس مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی تهران ضمن تشکر از حضور اعضای محترم کارگروه، درخصوص ضرورت وجود چنین مرکزی در سطح وزارت نیرو به لحاظ وظیفه اجتماعی، حرفه ای و قانونی تاکید نمودند.  شرح وظایف مورد انتظار این مرکز از جمله سیاست گذاری و پایش برنامه های آموزشی مرکز، بررسی و به روزرسانی دوره های آموزشی، برگزاری دوره های آموزشی در سطح ملی و بین المللی،  ایجاد یکپارچگی و وحدت رویه در امر توسعه و گسترش فرهنگ (HSE) در سطح ملی  و … از دیگر موارد مطروحه در این جلسه بود که به تفصیل مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

در ادامه جلسه پیشنهادات مختلف اعضاء در خصوص برگزاری مراسم افتتاحیه این مرکز در نیمه اول دی ماه سال جاری، و دعوت از متخصصین برجسته این حوزه و سخنرانان کلیدی نیز مورد بحث قرار گرفت.

  افتتاح مرکز بین المللی آموزش تخصصی مدیریت شبکه

مرکز بین المللی آموزشهای تخصصی مدیریت شبکه (دیسپاچینگ برق ) در مرکز استان زنجان افتتاح شد.

این مرکز دومین مرکز تخصصی است که در راستای گسترش مراکز تخصصی موسسه علمی کاربردی صنعت آب و برق وتحت پوشش مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی تهران آغاز بکار می نماید.

مراسم افتتاحیه با حضور آقای دکتر فرخزاد مدیر عامل شرکت مدیریت شبکه برق ایران  و آقای دکتر توکلی رئیس موسسه علمی کاربردی صنعت آب و برق به همراه جمعی از مدیران عامل و معاونین استانی شرکت برق منطقه ای و شرکت توزیع برق زنجان برگزار گردید.

دکتر اکبرزاده رئیس مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی تهران در حاشیه برگزاری این مراسم بسط و گسترش آموزشهای تخصصی با نگاه ویژه به استفاده از پتانسیل این مرکز در جذب فراگیران خارج از کشور را در جمع همکاران مجتمع تهران و با حضور دکتر ریاحی معاون محترم موسسه و جناب مهندس خدایی مشاور محترم مراکز تخصصی موسسه مورد تاکید قرار داد.

برگزاری جلسه گرامیداشت هفته بسیج

به منظور گرامیداشت هفته بسیج جلسه ای در روز دوشنبه مورخ ۱۳۹۷/۹/۵ با حضور ریاست مجتمع ، مدیر محترم آموزش و جمعی از کارکنان بسیجی مجتمع تهران برگزار گردید.

جناب آقای دکتر اکبرزاده رئیس مجتمع، پس از تبریک هفته بسیج و قدردانی از زحمات همکاران گرامی، ضمن اشاره به بیانات مقام معظم رهبری که فرمودند: “ما به دلایل گوناگون، دشمنان خبیث و رذل کم نداریم، آنها کمین گرفته اند تا همچون مگس بر روی زخم بنشینند و با سوء استفاده از مشکلات ناشی از خطای برخی افراد، ناکارآمدی نظام و بن بست در کشور را القاء کنند تا مردم ناامید شوند”، تاکید نمودند، این وظیفه همه ماست که با تلاش و کوشش در راستای نیل به اهداف سازمان قدم برداریم و برای اعتلای ایران اسلامی بکوشیم و نگذاریم مردم ناامید شوند.

انجام وظایف سازمانی به نحو مطلوب خود از مهمترین راه های مقابله هر فرد از کارکنان دولت است که بحمد الله با تلاش و کوشش پرسنل این مجتمع، این مهم به خوبی در سال گذشته و امسال تحقق یافته که جای سپاس و تشکر فراوان دارد.

در پایان جلسه نیز از همکاران محترم با اهدای بسته فرهنگی تقدیر به عمل آمد.

نتایج آزمون استخدامی شرکت های مهندسی مهساب آرتا نیرو و سپهر ساعی انتظام زنجان

نتایج آزمون استخدامی شرکت های مهندسی مهساب آرتا نیرو و سپهر ساعی انتظام زنجان

برای دریافت نتایج آزمون استخدامی شرکت های مهندسی مهساب آرتا نیرو و سپهر ساعی انتظام زنجان به لینک زیر مراجعه نمایید.

اعلام نتایج آزمون استخدامی