info@therc.ir 02188904220 , 02188901151
افتتاح مرکز تخصصی آموزشی های HSE، پدافند غیر عامل و مدیریت بحران

افتتاح مرکز تخصصی آموزش های HSE، پدافند غیر عامل و مدیریت بحران

مراسم افتتاحیه مرکز تخصصی آموزش های HSE، پدافند غیر عامل و مدیریت بحران در روز یکشنبه ۲۳ دی ماه در محل مرکز آموزشی البرز وابسته به مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی تهران برگزار گردید.

مراسم افتتاحیه با حضور جناب آقای مهندس مهاجری معاون محترم تحقیقات و منابع انسانی وزارت نیرو،جناب آقای دکتر توکلی رئیس موسسه علمی کاربردی صنعت آب و برق، جناب آقای اکبرپور معاون محترم امور آمادگی و مقابله سازمان مدیریت بحران کشور به همراه جمعی از مدیران عامل شرکت های آب، آب و فاضلاب و برق تهران و البرز، مدیران HSE شرکت های مذکور و جمعی از اساتید و متحصصین این حوزه برگزار گردید.

در مراسم افتتاحیه این مرکز دکتر اکبر زاده رئیس مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی تهران ضمن خوش آمدگویی و تشکر از حضور میهمانان در تبیین اهداف این مرکز تصریح نمودند که در راستای اجرای برنامه های کلان کشور و همسو با سیاست ها و خط مشی های وزارت نیرو ارائه خدمات آموزشی و پژوهشی در سه حوزه HSE، پدافند غیر عامل و مدیریت بحران در سطح کشور و منطقه برعهده این مرکز می باشد و امید است با مدیریت صحیح، استفاده از اساتید برجسته، هم افزایی و بهره‌گیری مناسب از ظرفیت‌های علمی و حرفه‌ای موجود، خدمات مذکور در بالاترین سطح ممکن ارائه گردد.

در ادامه  این جلسه آقای دکتر طاهری مشاور محترم HSE معاونت آب و آبفا وزارت نیرو، جناب آقای اکبرپور معاون محترم امور آمادگی و مقابله سازمان مدیریت بحران به تشریح نقطه نظرات علمی و عملی پیرامون موضوع این مرکز پرداختند. سخنران پایانی  جناب آقای مهندس مهاجری معاون محترم تحقیقات و منابع انسانی وزارت نیرو بودند که در بخشی از سخنان خود بر رویکرد تخصصی نمودن مراکز آموزشی و پژوهشی وزارت نیرو و استفاده بهینه از ظرفیت های موجود تاکید نمودند.

در ادامه مراسم تفاهم نامه با مرکز HSE و نکسوس بنیاد دانشگاه صنعتی امیرکبیر به امضای نمایندگان طرفین رسید و از مجله علمی پژوهشی شهر ایمن نیز رونمایی به عمل آمد.

سپس با حضور جناب آقای مهندس مهاجری افتتاح دفتر آموزش مرکز صورت پذیرفت. در حاشیه مراسم نیز از کارگاه در حال برگزاری ISO 45001:2018 و غرفه های جانبی مراسم (شرکت های تجهیزات آزمایشگاهی، شرکت های تجهیزات حفاظت فردی و بانک کتاب های تخصصی مرکز) بازدید به عمل آمد.