info@therc.ir 88902084 , 88808452
اخبار و اطلاعات

برگزاری اولین جلسه کارگروه مرکز تخصصی (HSE،پدافند غیر عامل و مدیریت بحران)

اولین جلسه کارگروه مرکز تخصصی (HSE،پدافند غیر عامل و مدیریت بحران) در روز دوشنبه مورخ ۱۳۹۷/۹/۱۹ با حضور جمعی از متخصصین برجسته این حوزه تشکیل گردید.

دکتر اکبرزاده رئیس مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی تهران ضمن تشکر از حضور اساتید محترم، درخصوص ضرورت وجود چنین مرکزی در سطح وزارت نیرو به لحاظ وظیفه اجتماعی، حرفه ای و قانونی تاکید نمودند. در ادامه به بیان وظایف اعضای محترم این مرکز از جمله سیاست گذاری و پایش برنامه های آموزشی مرکز، بررسی و به روزرسانی دوره های آموزشی، برگزاری دوره های آموزشی در سطح ملی و بین المللی،  ایجاد یکپارچگی و وحدت رویه در امر توسعه و گسترش فرهنگ (HSE) در سطح ملی پرداختند.

در ادامه جلسه ضمن تبادل نظر با صاحبنظران حاضر در جلسه مقرر گردید، افتتاحیه این مرکز در نیمه اول دی ماه سال جاری صورت گیرد و در خصوص نحوه برگزاری مراسم افتتاحیه، حضور متخصصین برجسته این حوزه و سخنرانان کلیدی، بحث و بررسی انجام شد.

  افتتاح مرکز بین المللی آموزش تخصصی مدیریت شبکه

 

مرکز بین المللی آموزشهای تخصصی مدیریت شبکه (دیسپاچینگ برق ) در مرکز استان زنجان افتتاح شد.

این مرکز دومین مرکز تخصصی است که در راستای گسترش مراکز تخصصی موسسه علمی کاربردی صنعت آب و برق وتحت پوشش مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی تهران آغاز بکار می نماید.

مراسم افتتاحیه با حضور آقای دکتر فرخزاد مدیر عامل شرکت مدیریت شبکه برق ایران  و آقای دکتر توکلی رئیس موسسه علمی کاربردی صنعت آب و برق به همراه جمعی از مدیران عامل و معاونین استانی شرکت برق منطقه ای و شرکت توزیع برق زنجان برگزار گردید.

دکتر اکبرزاده رئیس مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی تهران در حاشیه برگزاری این مراسم بسط و گسترش آموزشهای تخصصی با نگاه ویژه به استفاده از پتانسیل این مرکز در جذب فراگیران خارج از کشور را در جمع همکاران مجتمع تهران و با حضور دکتر ریاحی معاون محترم موسسه و جناب مهندس خدایی مشاور محترم مراکز تخصصی موسسه مورد تاکید قرار داد.

برگزاری جلسه گرامیداشت هفته بسیج

به منظور گرامیداشت هفته بسیج جلسه ای در روز دوشنبه مورخ ۱۳۹۷/۹/۵ با حضور ریاست مجتمع ، مدیر محترم آموزش و جمعی از کارکنان بسیجی مجتمع تهران برگزار گردید.

جناب آقای دکتر اکبرزاده رئیس مجتمع، پس از تبریک هفته بسیج و قدردانی از زحمات همکاران گرامی، ضمن اشاره به بیانات مقام معظم رهبری که فرمودند: “ما به دلایل گوناگون، دشمنان خبیث و رذل کم نداریم، آنها کمین گرفته اند تا همچون مگس بر روی زخم بنشینند و با سوء استفاده از مشکلات ناشی از خطای برخی افراد، ناکارآمدی نظام و بن بست در کشور را القاء کنند تا مردم ناامید شوند”، تاکید نمودند، این وظیفه همه ماست که با تلاش و کوشش در راستای نیل به اهداف سازمان قدم برداریم و برای اعتلای ایران اسلامی بکوشیم و نگذاریم مردم ناامید شوند.

انجام وظایف سازمانی به نحو مطلوب خود از مهمترین راه های مقابله هر فرد از کارکنان دولت است که بحمد الله با تلاش و کوشش پرسنل این مجتمع، این مهم به خوبی در سال گذشته و امسال تحقق یافته که جای سپاس و تشکر فراوان دارد.

در پایان جلسه نیز از همکاران محترم با اهدای بسته فرهنگی تقدیر به عمل آمد.

نتایج آزمون استخدامی شرکت های مهندسی مهساب آرتا نیرو و سپهر ساعی انتظام زنجان

نتایج آزمون استخدامی شرکت های مهندسی مهساب آرتا نیرو و سپهر ساعی انتظام زنجان

برای دریافت نتایج آزمون استخدامی شرکت های مهندسی مهساب آرتا نیرو و سپهر ساعی انتظام زنجان به لینک زیر مراجعه نمایید.

اعلام نتایج آزمون استخدامی